Kontakti:


SIA «KOMEKS»
Brīvības ielā 155, Rīga
LV-1012, Latvija
Tālr. +371 67 339 536
E-mail: komeks@komeks.lv
 

Animonda petfood GmbH ir kompānija, kas ražo un pārdod augstas kvalitātes pārtikas produktus mājdzīvniekiem. Animonda ir dibināta 1991. gadā kā pazīstamā, viena no vadošajiem cilvēku pārtikas: gaļas produktu, zivju izstrādājumu, konservu un lielisku sauso brokastu ražotājiem, Vācu koncerna Stockmeyer AG ražotāja filiāle.

Divās mūsdienīgās rūpnīcās Brēmenē (Vācijā) un Hatemā (Holande) ražo labi sabalansētu premium klases barību mājdzīvniekiem ar tirdzniecības zīmi „Animonda”. Sortimentā pārsvarā ir augstvērtīgi produkti kaķiem un suņiem, tajā ir iekļauta lieliska mitrā barība, kas safasēta metāla bundžās, alumīnija vanniņās vai pakās, kā arī plašā izvēlē sausā barība.
Bez tam, kompānija Animonda ir pelnīti atzīta par diētiskās barošanas speciālistu. Tirdzniecības zīmes Animonda Integra produktu līnija sniedz vērtīgu palīdzību veterinārajiem ārstiem, kuri izmanto šos produktus kā papildus ārstēšanas metodi slimajiem dzīvniekiem. Visas produkcijas ražošana pamatojas un zinātniskiem pētījumiem un ilgstošu profesionālu kontaktu uzturēšanu ar praktizējošiem veterinārajiem ārstiem.